មន្ទីរព័ត៌មានផ្សព្វផ្សាយប្រកាសលេខ២៩៤ ប្រ.ក ពម របស់ ក្រសួងព័ត៌មាន ស្តីពីលក្ខខណ្ឌគុណវុឌ្ឍិ និង វិជ្ជាជីវៈសារព័ត៌មានសម្រាប់អ្នកអនុវត្តសកម្មភាពក្នុងវិស័យព័ត៌មាន និង សោតទស្សន៍
…
កំពង់ឆ្នាំង ៖ មន្ទីរព័ត៌មាន ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង ថ្ងៃទី១៣ ខែកុម្ភ: ឆ្នាំ២០២៦ បានប្រជុំផ្សព្វផ្សាយប្រកាសលេខ២៩៤ ប្រ.ក ពម របស់ ក្រសួងព័ត៌មាន ស្តីពីលក្ខខណ្ឌគុណវុឌ្ឍិ និង វិជ្ជាជីវៈសារព័ត៌មានសម្រាប់អ្នកអនុវត្តសកម្មភាពក្នុងវិស័យព័ត៌មាន និង សោតទស្សន៍ ។
ការប្រជុំផ្សព្វផ្សាយប្រព្រឹត្តទៅក្រោមអធិបតីភាព លោក ឈាង វណ្ណៈ ប្រធានមន្ទីរព័ត៌មានខេត្តកំពង់ឆ្នាំង និងមានការចូលរួមពីលោក ហឹង ចូច អនុប្រធានមន្ទីរព័ត៌មានខេត្ត និងមានការនិមន្តពីព្រះខេមរត្ថេរ ប៉ែន សេដ្ឋា ព្រះរាជាគណៈកិត្តិយស នាយកវិទ្យុសំឡេងព្រះធម៌ FM 102.70MHz និងជាព្រះចៅអធិការវត្តពលិសបព្វតារាមភ្នំសន្ទូច និងលោក លោកស្រីការិយាល័យជំនាញមន្ទីរព័ត៌មាន ព្រមទាំងក្រុមអ្នកសារព័ត៌មានក្នុងខេត្តជាច្រើនរូប ។